کلاس های انگلیسی ترمیک و عمومی

کلاس های انگلیسی ترمیک و عمومی

720 480 admin

کلاس های انگلیسی ترمیک و عمومی

تدریس عمومی زبان به آن معنا می باشد که جلسات تدریس به صورت چند نفره در آموزشگاه با توجه به سطح شما برگزار میشود.

وقتی شما در کلاس آموزشی عمومی حضور دارید، تنها کسی که به شما آموزش می دهد مدرس کلاس نیست. دانش آموزان و دوستان زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن ها هم یاد بگیرید. مثلا وقتی که می بینید مدرس شما زمان کافی برای پاسخ دادن به سوال شما را ندارد، گفتگو و صحبت با سایر زبان آموزان حاضر در کلاس می تواند منبع ارزشمندی برای تمرین و کسب اطلاعات زبانی باشد. چه بسا در شرایطی بیشمار، سوال یک زبان آموز، می تواند سوال خود شما نیز باشد. همچنین تنها در شرایط کلاس های آموزشی عمومی است که شما می توانید مطالبی که یاد نگرفته اید را از زبان آموزان بهتر کلاس بپرسید، که خود این امر علاوه بر ایجاد محیطی دوستانه، باعث تقویت علم زبان آموز توضیح دهنده، و همچنین یادگیری بهتر شما خواهد شد. چرا که شما در حال دریافت آن اطلاعات از شخصی مثل خود هستید که همین امر این حس را در شما تقویت می کند که: اگر او توانسته یاد بگیرد، پس من هم می توانم یاد بگیرم.

کلاس های انگلیسی ترمیک و عمومی

کلاس های انگلیسی ترمیک و عمومی

کلاس زبان انگلیسی می بایستی شرایط زیر را دارا باشد

 • سطح کلیه زبان آموزان شرکت کننده در کلاس یکسان باشد تا مشکلاتی از قبیل اضطراب، عدم اعتماد بنفس در شرکت در کارهای کلاسی و کاهش سرعت یادگیری به حداقل برسد.
 • محیط پویا و رقابتی و دوستانه باشد تا خلاقیت و استعداد زبانی فرد زودتر شکوفا شود.
 • نگرانی از بابت تغییر روش تدریس اساتید در کلاس ها نباشد به نحوه ای که نقشه راه کلاس در تمامی طول آموزش مشخص و معین باشد.
 • روش صحیح یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین مدت و بهینه ترین شرایط محیا گردد.
 • کلاس مکالمه محور و در جهت رفع نیازهای ضروری زبان آموز باشد تا هدف اصلی که کاربرد زبان انگلیسی در دنیای امروزی است تحقق یابد.

 

مزایای کلاس های گروهی آموزش زبان

شرکت در کلاس زبان مزیت های فراوانی داشته که تاثیر بسیار زیادی در یادگیری بهتر زبان دارد. چند امتیاز برتر استفاده از کلاس های گروهی زبان به شرح زیر است:

 • تعامل و همکاری گروهی

تعامل کلاسی با دیگر زبان آموزان در این دست کلاس ها فاکتور بسیار مهمی در جهت بهبود دانش زبانی شماست چرا که فرصت صحبت کردن بدون نگرانی از ارتکاب اشتباه و تبادل نظرات در محیطی کاملا آموزش محور را برای شما به ارمغان می آورد. فرصت آشنایی با دیگران و طرز فکر آن ها کمک شایانی به استفاده از ساختارهای جدید کرده و پیشرفت زبانی شما در نتیجه آن حاصل خواهد شد.

 • فرصت های یادگیری

سوالات مطرح شده در ذهن دیگر زبان آموزان میتواند منجر به یادگیری اطلاعاتی مضاعف شود که ممکن است هدف استاد کلاس برای تدریس نبوده باشد.

 • کاهش اشتباهات با یادگیری گروهی زبان

هنگام یادگیری گروهی زبان، زبان آموزان تمایلات، علایق و ایده‌های خود را با همکلاسی و معلم خود مطرح می‌کنند و در این صورت معلم نیاز افراد مختلف را می‌فهمد، اشکالات آنها را با کمک همکلاسیشان رفع کرده و این امر موجب می‌شود که اشکالات هر فرد به مرور زمان کاهش یابد. زبان آموزان دیگر هم با اشتباهات مختلفی که ممکن است روزی خود نیز با آن مواجه شوند آشنا شده و از آن درس می‌گیرند.

 • افزایش ذوق و تلاش با یادگیری گروهی زبان

در یک محیط رقابتی قاعدتا انگیزه و ذوق یادگیری برای حس موفقیت و پیشرفت افزایش می یابد تا جایی که اشتهایی سیری ناپذیر در زبان آموز ایجاد شده که بنوبه خود وی را در مسیر درست یادگیری قرار میدهد.

 • افزایش اعتماد بنفس

اغلب زبان آموزان به دانسته‌های خود شک دارند و از سطح تسلط خود به زبان آگاهی کافی ندارند. یادگیری گروهی زبان به آنها کمک می‌کند با صحبت کردن در جمع اعتماد به نفس خود را بالا برده و انگیزه بیشتری برای ادامه یادگیری زبان داشته باشند. از طرفی از میزان خجالتشان هنگام صحبت کاسته شده و به تدریج  مکالمه به زبان دیگر برایشان امری عادی می‌شود.

 • محیط گرم کلاسی و کار گروهی

یکی از مزیت های کلاس های گروهی و ترمیک این است که تعداد بیشتر زبان آموزان، باعث ایجاد محیطی مفرح، شاد و پرانرژی می شود که طبیعتا باعث عملکرد بهتر شما می شود. از طرفی، حضور سایر زبان آموزان با سطوح یادگیری و پشت کار مختلف در کنار شما در یک کلاس، باعث عملکرد بهتر شما نیز خواهد شد. از مزایای دیگر حضور در کلاس های گروهی این است که اگر مدرس کلاس شما فرصت کافی برای پاسخگویی به سوالات شما را نداشت، زبان آموزان زیادی هستند که می توانند به شما کمک کنند. اگر تمرینی را حل نکرده باشید و یا در حل آن مشکل داشته اید، می توانید کمی قبل از حضور استاد انگلیسی تان در کلاس، آن تمرین را با یکی از هم کلاسی های خوبتان در میان بگذارید و حتی برای آن تمرین از او کمک بخواهید.

 • هزینه ی پایین

این توهم که کلاس های عمومی هزینه کمتری به شاگرد متحمل می کنند در باور عموم بسیار رایج است. همانطور که در بالا دیدید هزینه کلاس عمومی و خصوصی از مبتدی تا آیلتس نمره ۷ یکسان می باشد (حدود شش میلیون تومان). ولی نکته مهم اینست که در حالت خصوصی دانشجو این مبلغ را در مدت شش تا یکسال پرداخت می کند ، در حالی که در حالت عمومی این هزینه فشار کمتری به دانشجو وارد می کند چرا که دانشجو این مبلغ را در سه تا پنج سال پرداخت می کند.

 

سوالاتی که ذهن فراگیر را درگیر می کند

یادگیری گروهی زبان بهتر است یا یادگیری زبان به صورت فردی؟

آیا رفتن به کلاس زبان به صرفه است؟

اگر می‌خواهیم هزینه کلاس زبان بدهیم بهتر نیست به صورت فردی باشد که معلم توجه بیشتری به ما کند؟

این‌ها سوالات رایجی هستند که معمولا زبان آموزان هنگام ثبت نام در کلاس‌ زبان با آن مواجه هستند. برای یادگیری هر زبانی از جمله انگلیسی همیشه نکاتی وجود دارد که اگر رعایت شوند فرآیند یادگیری را لذت بخش‌تر می کنند. یادگیری گروهی زبان یکی از همین موارد می‌باشد.

مزایای کلاس های گروهی زبان انگلیسی ما

بهره گیری از بروزترین روش های تدریس زبان انگلیسی در دنیا که محوریت آن مکالمه بوده و بهبود توانایی های گفتاری و نوشتاری از طریق خواندن و شنیدن مطالب مناسب هر زبان آموز

استفاده از منابع آموزشی متناسب با هدف کلاس که بطور مداوم اصلاح و بروز رسانی میشوند تا بهترین ورودی ممکن در اختیار زبان آموز قرار گیرد.

انجام فعالیت های کلاسی متنوع و پویا که طراوت و عدم یکنواختی را به درون هر کلاس می آورد.

فراهم نمودن بازخورد مستمر به زبان آموزان در مورد ضعف های آنان و چگونگی بهبود آن

ارتباط مستمر و قطع نشدنی زبان آموز با استاد حتی در ساعات غیرکلاسی و پاسخگوئی 24 ساعته

ایمان یعنی برداشتن قدم اول

وقتی تمام مسیر در تاریکی است.


به وب سایت استاد فرزاد جلالیان خوش آمدید

وب سایت استاد جلالیان به منظور تعامل بیشتر با دانشجویان و معرفی خدمات و آموزش ها برای کاربران راه اندازی شده است. با آموزه های استاد جلالیان ، زبان انگلیسی دیگر سخت و دشوار نخواهد بود.

با ما همراه باشید.

پشتیبانی:  شبانه روزی

آموزش مکاتبه ای

آموزش مجازی

آموزش حضوری